Libet Warszawa kostka brukowa. Galanteria betonowa. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Libet – Producent kostki brukowej.

Libet należy do grona czołowych polskich producentów kostki brukowej na rynku Mazowickim oraz innych praktycznych elementów aranżacji otoczenia budynków. Czerpie z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

13 Zakładów Produkcyjnych!

Produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają nietuznkowy charakter domu i jego otoczenia.

Libet rozwija od lat portfolio dzięki czemu umożliwia zagospodarowanie zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznej. Obok materiałów nawierzchniowych (kostki brukowe i płyty tarasowe) wymienić można rozmaite produkty, które posłużą jako designerskie i funkcjonalne obrzeża, murki (palisady), ogrodzenia, elewacje. W naszej ofercie dostępne są również efektowne rozwiązania na bazie małej architektury ogrodowej.

Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane tak, by łączyć się w spójne, atrakcyjne kompozycje. Produkty te na dobre wpisały się już w krajobraz wielu posesji prywatnych i przestrzeni publicznych w całej Polsce.
Bruk-betJadarLibetPaterPolbrukPomtechSemmelrock